Arturi trahteri ehitust alustati 1997.a. mais hoonesse, kus mõisaaegadel asus osa laudakompleksist, nõukogude ajal aga saekaater ja tööliste pesuruum. Kuna aeg ja ilmastik olid osale vanast müürist liiga teinud, tuli see lammutada, vanad kivid ükshaaval puhastada ja uuesti üles laduda. Vaatamata sellele avas trahter uksed 1997 detsembris ja võttis külastajaid vastu 1999.a. sügiseni, jäädes siis rohkemaks kui pooleks aastaks suletuks.

2000.a. suve hakul võtsid kaks noort peret oma südameasjaks sellele majale jälle hing sisse puhuda. Otsustati muuta pisut siseviimistlust. Steriilsed valged seinad kaeti tollal kunstikoolis õppiva Ebe-Kai Kanni abiga mõisaaegset elu kujutavate maalingutega. Arturi trahter taasavati 2000.a. jaanipeoga. Aasta pärast jäi majapidamine ühe pere õlgadele, veel mõned aastad hiljem vaid ühe inimese kanda, kes tänaseks on kasvatanud sellest ettevõtmisest mitut toidukohta ja cateringteenust pakkuva firma.

Oleme kõik need aastad oma klientidele püüdnud pakkuda maitsvat ja toitvat kõhutäit ning sõbralikku teenindust. Meie juures saab tähistada kuni 50 inimesega nii perekondlikke sündmusi kui ka firmade tähtpäevi.


Päevapakkumised ja igapaevased uudised leiad Facebooki lehelt!